fgdh-750x350
Дата проведения: 25.09.2018 Время проведения:: Стоимость: 390 грн

Посредничество: налоговые риски и решения

Вы посредник или работаете с посредниками? Тогда этот вебинар для вас!

Посреднические операции используют большинство предприятий и предпринимателей практически всех видов деятельности. Это операции в рамках договоров комиссии, поручения, консигнации, агентские договора, договора транспортного экспедирования. Большинство из них таят в себе налоговые риски, которые можно предусмотреть и исключить. Какие особенности следует учесть, чтобы получить оптимальную налоговую нагрузку? Об этом вы узнаете на авторском вебинаре налогового консультанта, эксперта Smaile Бухгалтерии, автора многочисленных консультаций в специализированной прессе Галины Морозовской.

Стоимость вебинара:

390 грн

при оплате до 20.09.2018

440 грн

при оплате после 20.09.2018

Лекторы:

Галина Морозовская

налоговый консультант, эксперт Smaile Бухгалтерии, автор многочисленных консультаций в специализированной прессе
Программа вебинара

1. Види посередницьких договорів: комісія, доручення, агентський, транспортного експедирування – спільне та відмінне.

2. Документальне оформлення: первинні документи (коли потрібно передавати оригінали чи копії документів замовникам на компенсацію витрат), акти наданих послуг. Чи обов’язковий звіт посередника? Чи може акт замінити звіт, і звіт замінити акт?

3. Винагорода посередника як плата за надані послуги.

4. Компенсація витрат («транзитні» суми). Які витрати можуть компенсуватися? Чи можна окремо не виділяти суми компенсації аби не виділяти чітку суму винагороди (винагорода – все що залишається після вирахування компенсованих витрат).

5. Бухгалтерський облік посередницьких операцій.

6. Податок на прибуток і посередництво: облік у комітента і комісіонера, довірителя і повіреного. Хто застосовує 30% різницю за придбаннями у низькоподаткових нерезидентів: посередник чи замовник?

7. ПДВ при посередництві: спецправила. Дата відображення, база, особливості визначення місця постачання послуг при посередництві. Роз’яснення контролерів.

8. Посередництво і єдиний податок. Що входить до доходу єдинника? Як рахувати граничну суму доходу? Чи можна утримувати винагороду з сум отриманих від продажу товарів, послуг замовника? Чи не буде це «негорошовими розрахунками»?

9. Посередництво у ЗЕД. Податок на репатріацію коли посередник-нерезидент: які суми оподатковують, чи утримують податок з компенсаційних сум? Залучення комісіонера-нерезидента і контрольованість операції.

10. Посередництво при участі фізосіб.

Регистрация на вебинар

Fields marked with an * are required

Партнеры:

Расскажите о нас

Поделитесь с вашими друзьями информацией о нас и станьте нашими друзьями!