24x682
Дата проведения: 27.09.2017 Время проведения:: 12.00 — 14.30 Стоимость: 300 грн

Оперативна оренда: тонкощі укладення договору та оподаткування

В сучасних реаліях будь-яке підприємство або користується орендованим майном або надає майно в оренду. Предметом договору може бути примішення, автомобіль чи обладнання. Як скласти договір, щоб уникнути непердбачених втрат, чи є обмеження щодо орендної плати, про які тонкощі щодо відображення в обліку та оподаткування треба знати, особливості оренди у фізосіб, нерезидентів та єдинниками та які альтернативні вигідні варіанти замість оренди можна застосувати — про все це та та багато іншіх нюансів ви дізнаєтесь на вебінарі.

Стоимость вебинара:

300 грн

при оплаті до 22.09.2017

350 грн

при оплаті після 22.09.2017

Лекторы:

Галина Морозовська

Ведучий бухгалтер-експерт компанії "Smile бухгалтерія". Автор понад 700 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ в газеті "Все про бухгалтерський облік", журналі "Аудитор України", "Фінансовий директор підприємства", в бухгалтерському сервісі "Інтерактивна бухгалтерія".
Программа вебинара
  1. Договір оренди: особливості укладення. Які договори оренди треба нотаріально посвідчувати? Що обов’язково передбачити в договорі оренди? Які норми щодо ремонт поліпшень орендованого об’єкта прописати? Як зафіксувати компенсацію комунальних платежів при оренді нерухомості? Які витрати за об’єктом оренди покладаються на орендаря, а які на орендодавця (щодо страхування, техобслуговування, ремонту, тощо)?
  2. Особливості оренди автомобіля. Альтернативні варіанти оренді - позичка (безкоштовне користування), компенсація витрат за заявою працівника.
  3. Орендна плата. Чи є обмеження в розмірі орендної плати? Чи може вона бути 1 грн чи 1000 000 грн? Готівкові обмеження. Періодичність нарахування орендної плати.
  4. Документальне оформлення оренди. Акт приймання-передачі об’єкта оренди. Акт наданих послуг з оренди – чи обов’язково його складати? Роз’яснення контролерів.
  5. Бухгалтерський облік отримання об’єкта оренди та орендних платежів. Податкові наслідки (зокрема і при оренді у фізосіб). Особливості нарахування ПДВ при оплаті за перший і останній місяць оренди. Отримання/надання завдатку.
  6. Компенсація комунальних платежів, земельного податку. Оформлення, облік, оподаткування. Чи нараховувати податкові зобов’язання орендодавцю на суму компенсації? Чи має право на податковий кредит орендар за сумами компенсації?
  7. Техобслуговування, ремонт, поліпшення орендованого об’єкта: бухоблік та оподаткування. Ремонт за компенсацію, в рахунок орендних платежів. Ремонт без компенсації.
  8. Закінчення договору оренди, розірвання договору оренди: облік. Повернення орендованого об’єкта з ремонтом/поліпшенням – чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ? Полярні роз’яснення податківців щодо бази нарахування ПДВ. Чи є різниці з податку на прибуток?
  9. Оренда і єдиний податок.
  10. Оренда у нерезидента: податок на репатріацію.

Регистрация на вебинар

Fields marked with an * are required

Партнеры:

Расскажите о нас

Поделитесь с вашими друзьями информацией о нас и станьте нашими друзьями!