remont-i-otdelka
11.09.2017 Категория: Автор: Галина Морозовская
0

ПДВ при передачі відремонтованого, поліпшеного орендованого основного засобу

Чи треба нараховувати ПДВ при поверненні орендодавцю об’єкта оренди разом з поліпшеннями, ремонтом у разі закінчення договору оренди? Якщо так – з якої суми нараховувати податкові зобов’язання, що буде базою?

Без названия (2)

Імпорт без ввезення, експорт без вивезення

Трапляються випадки, коли резиденти України купують товари у одного нерезидента і перепродають їх іншому нерезиденту. При цьому товар не завозиться до України. Такі операції не заборонені, та мають особливості в оподаткування та у валютному контролі. Загальні правила змалюємо нижче.

325_original
23.01.2017 Категория: Автор: admin
0

Код послуги в податковій накладній тимчасово не зазначається — думка податківців!

23.01.2017 ДФСУ на своєму офіційному сайті повідомили, що оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначається.

1343318527
14.06.2016 Категория: Автор: Галина Морозовская
0

Як визначити базу обкладення ПДВ під час продажу імпортних товарів

База обкладення ПДВ визначається виходячи із договірної вартості продажу товарів, але не нижче ціни їх придбання, а не митної вартості (п. 188.1 ПКУ). Розпочнімо з того, що базою оподаткування для товарів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості цих товарів, визначеної відповідно до р. III Митного кодексу […]

Расскажите о нас

Поделитесь с вашими друзьями информацией о нас и станьте нашими друзьями!