×àñû è êàëåíäàðü
29.01.2018 Категория: Автор: Галина Морозовская
0

Строк подання декларації з податку на прибуток за 2017 рік

З 2018  року змінили строк подання декларації з податку на прибуток. Підприємства, які звітували щокварталу мають подати декларацію за 2017 р. не пізніше 9 лютого чи 1 березня 2018 р.?

Декларацію з податку на прибуток за 2017 р. потрібно подати не пізніше 01.03.2018 р. Такий строк направлення саме річної декларації діє як для тих підприємств, які звітують раз на рік, так і для квартальників. Причина – зміни у пп. 49.18.6 та п. 49.19 ПКУ.

Дослівно: базовий звітний період дорівнює «календарному року для платників податку на прибуток для податкової декларації, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року» (пп. 49.18.6 ПКУ). Про цей виняток і згадали в оновленому п. 49.19 ПКУ.

Тож річну декларацію з прибутку подають всі (як річники так і квартальники) в один строк – 60 днів по завершенню звітного року. Зауважте, що строк звітування за квартальними деклараціями (за перший квартал, півріччя, три квартали) залишився колишнім – 40 днів.

Про це зазначають і контролери в повідомленні  Територіального органу ДФС у Львівській області:

«З 1 січня 2018 року встановлений єдиний термін подання річної податкової декларації для всіх платників податку на прибуток, які звітують раз в рік, та які звітують поквартально – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто 1 березня 2018 року».

 

Галина Морозовская

Ведущий эксперт по налогообложению и бухучету компании "Smile бухгалтерия".

Оставить коментарий

Расскажите о нас

Поделитесь с вашими друзьями информацией о нас и станьте нашими друзьями!